Regał z drewna i skandynawska komoda- urządzamy proste i jasne wnętrze

Urządzanie salonu, kuchni czy sypialni może być bardzo przyjemne. Wystarczy znaleźć odpowiednie meble takie jak skandynawska komoda i regał z drewna. Do tego odpowiednie dodatkowe meble w zależności od pomieszczenia, ładne tekstylia i gotowe. Styl skandynawski to prostota połączona z jasnymi barwami i drewnem. Styl leki i przyjemny, który pasuje zarówno do mieszkania w bloku, jak i do domu jednorodzinnego.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Regał biały– dlaczego zawsze się sprawdza?
  • Regał z drewna– praktyczny i ładny
  • Skandynawska komoda– gdzie najlepiej ją umieścić?

Urządzanie mieszkania nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Sklepy specjalizujące się w sprzedaży mebli podsuwają klientom sporo inspiracji, jak wykorzystać dostępne w sprzedaży meble. Dzięki wizualizacjom udostępnianym na stronach sklepów, mamy możliwość samodzielnego zaprojektowania wnętrz w naszym mieszkaniu lub domu.

Regał z drewna- mebel do wykorzystania w każdym pomieszczeniu

Regał z drewna to ten rodzaj mebla, który bez problemu możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu.  Drewniany regał bez trudu znajdzie swoje miejsce w łazience, urządzonej w stylu skandynawskim jako miejsce do przechowywania ręczników. W kuchni może być rodzajem spiżarki lub sposobem na przechowywanie naczyń. Jeśli mamy niewielką kuchnię, gdzie nie możemy sobie pozwolić na dużą ilość zamykanych szafek kuchennych, to jest to ładne i praktyczne rozwiązanie. Tak regał na przykład w innym kolorze może być też rodzajem przepierzenia pomiędzy aneksem kuchennym a salonek, Warto w takiej sytuacji wybrać regał biały. Będzie wyglądał ładnie i elegancko. Na takim regale stanowiącym granice między strefami, możemy ustawić rośliny w doniczkach, bibeloty lub książki w ładnych oprawach.

Skandynawska komoda – sposób na praktyczny mebel i ozdobę w jednym

Pojemna skandynawska komoda to mebel, który świetnie wpasuje się zarówno do salonu, sypialni jak i pokoju dziecinnego. W skandynawskiej komodzie z szufladami zmienności się naprawdę sporo rzeczy, Mogą to być zarówno ubrania, bielizna pościelowa, jak i zabawki i inne przedmioty, które przechowujemy w domu. Z kolei nad samą komodą możemy urządzić galerię rodzinnych fotografii lub powiesić lustro w eleganckiej ramie. Blat komody także może być miejscem, gdzie będziemy umieszczać przedmioty różnego typu. Prosty i elegancki design skandynawskiej komody pozwala na dostawianie jej do mebli o innym charakterze. Taki mix stylów również ciekawie wygląda. Co ważne komody kupimy w rożnych rozmiarach W zależności od naszych potrzeb asortyment sklepów daje mas szeroki wybór komód w stylu skandynawskim.

Redakcja martino-meble.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *