Nowoczesne sofy modułowe Aris Concept

Sofy modułowe ze względu na swoją funkcjonalność, możemy zaliczyć do najchętniej wybieranych modeli siedzisk, jakie spotkamy zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Sama filozofia mebla modułowego pozwala nam na stworzenie całkiem pokaźnej liczby kombinacji i ilości segmentów. Jeśli szukasz inspiracji w aranżacji wnętrza z wykorzystaniem nowoczesnego wzornictwa i sofy modułowej, sprawdź koniecznie ten wpis.

Szukając nowoczesnych form, inspirujących kształtów i wysokiej jakości tkanin nie możemy przejść obojętnie obok mebli dostępnych w sklepie Aris Concept. Ekskluzywne sofy czy narożniki, jakie znajdziemy w ofercie firmy, to niezwykle dopracowane i luksusowe meble wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów i komponentów, które pozwalają zachować estetyczny wygląd przez wiele lat.

Aris Concept

Domeną firmy Aris Concept jest tworzenie funkcjonalnych i stylowych wypoczynków, które podkreślą charakter każdego wnętrza, w tym cieszących się coraz większym zainteresowaniem, sof modułowych. Ekskluzywne zestawy wypoczynkowe jak Magnum, Gost, Acangarde, Coco czy Bergamo pozwalają nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru przez zaprojektowane z dużą dbałością detale oraz dbałość o spójność samej formy.

Sofa modułowa Aris Concept

Wypoczynek w postaci modułowej to coraz częściej spotykane rozwiązanie, które pozwala uwolnić naszą kreatywność i postawić na pełny indywidualizm w doborze modułów i wariantów wykończenia. Sofa modułowa to doskonały wybór zarówno dla niewielkich mieszkań, jak i dużych salonów, które pozwalają wykorzystać pełen potencjał rozwiązań modułowych. Decydując się na sofę modułową, w każdym momencie możemy rozbudować ją o kolejne elementy, które będą dopasowane do naszych oczekiwań. Warto podkreślić, że sofy modułowe bardzo dobrze sprawdzają się w wyraźnym zakreślaniu stref wypoczynku przez możliwość tworzenia wielu niestandardowych zestawów.

Wszystkie wyżej wymienione funkcje dostępne są w kolekcji sof modułowych firmy Aris Concept, która zaliczana jest do wąskiego grona polskich producentów mebli skórzanych i tapicerowanych z najwyższej klasy jakością wykończenia. Aris Concept to połączenie ponad czterdziestu lat zdobywania wiedzy i doświadczenia w tworzeniu unikalnych mebli użytkowych, które możemy mieć w swoim salonie. Dbałość o wysokie doznania estetyczne oraz poczucie komfortu są wynikiem dążenia do tworzenia formy, która będzie pełniła funkcję ozdobą i użytkową zarówno dla klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. To wszystko sprawia, że sofy modułowe Aris Concept są niezwylke cenione wśród polskich projektantów wnętrz.

Fumio – sofa modułowa Aris Concept

Sofa modułowa Fumio to ikona nowoczesnego wzornictwa, która łączy w sobie aż dziewięć modułów. Cały zestaw składa się z modułu narożnego, modułu środkowego w wersji pojedynczego i podwójnego siedziska i modułu zewnętrznego z podłokietnikiem w dwóch wersjach. To wszystko daje nam szerokie pole do działania w kwestii aranżacji wypoczynku. Możliwość łączenia ze sobą różnego rodzaju modułów dostosowanych zarówno do prawej, jak i lewej strony narożnika pozwala na stworzenie funkcjonalnego wypoczynku, który będzie pasował do niewielkich rozmiarów kawalerki, jak i przestronnego salonu. Narożnik modułowy Fumio od Aris Concept to gwarancja najwyższej jakości wykończenia, począwszy od nóżek, a kończąc na podłokietnikach.

sofa

Sofa modułowa Sprint

Jeśli szukasz sofy o prostej bryle i designerskich nogach, sofa modułowa Sprint od Aris Concept może okazać się niezwykle trafnym wyborem. Prostota kształtów w modelu Sprint daje duże możliwości do popisu pod względem rodzaju tkaniny, która może mieć zarówno gładki, jak i gruby splot dzianinowy. Podobnie jak model Fumio, sofa Sprint dostępna jest w postaci gotowych modułów, które możemy dowolnie ze sobą łączyć, tworząc wypoczynek dopasowany do oczekiwań jednej, jak i kilku osób.

sofa modułowa

Aris concept – salon meblowy w Szczecinie

Aris Concept to ponad osiemdziesiąt modeli ekskluzywnych sof i foteli, które są dostępne w wielu wariantach konfiguracji. Pełną ofertę wypoczynków znajdziesz w salonie meblowym Domokoncept w Szczecinie oraz sklepie online, który jest dostępny pod adresem www.domokoncept.pl. Znajdziesz tam również przykładowe aranżacje salonu z wykorzystaniem wypoczynków od Aris Concept. Domokoncept to prawie tysiąc mebli od polskich producentów, które znajdują się w jednym, wyjątkowym miejscu.

Redakcja martino-meble.pl