Kalendarze planszowe do biura i innych przestrzeni

Piękne krajobrazy przedstawiające spowite poranną mgłą jezioro, spokojnie spływający po skałach wodospad, górski potoczek czy urokliwe miasteczko rozświetlone o zmierzchu ciepłym blaskiem latarni to tylko jedne z wielu dostępnych w ofercie firmy Jotan widoków, które zdobić mogą kalendarze planszowe rozwieszone w każdym biurze i umilać pracownikom dzień. Piękny kalendarz planszowy może być oknem na świat, które zmotywuje pracowników do efektywnej pracy, aby udać się w miejsca, które co dzień widzą nieopodal swojego biurka. Firma Jotan oferuje druk kalendarzy planszowych wybranych z bogatej oferty dostępnego bezpłatnie katalogu lub spersonalizowane planszowe kalendarze zaprojektowanie wedle życzenia we własnym studiu graficznym. 

Kalendarze planszowe – uniwersalna dekoracja

W kuchni, w biurze, w warsztacie, obok biurka czy na drzwiach – kalendarze planszowe doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni, której mogą być ładną ozdobą. Niezaprzeczalnymi ich zaletami jest format, gdyż im jest on większy, tym większe jest zdjęcie, które ozdabiać ma kalendarz planszowy. Zdjęcie zajmuje centralne miejsce w całym projekcie, a miesiące i rok umieszczone mogą być pod zdjęciem lub nad i pod nim. Firma Jotan oferuje druk kalendarzy planszowych  w formatach B1 (70.7 cm x 100 cm) lub A1 (59,4 cm x 84,1 cm) – tak duży format z pewnością pozwoli na wywołanie miłych wrażeń w czasie spoglądania na kalendarz znad komputera. Co więcej planszowe kalendarze Jotan mogą być zupełnie unikalne, bowiem firma oferuje własne usługi graficzne. 

Kalendarz planszowy jako praktyczny element wystroju 

Dodatkową zaletą, którą posiadają kalendarze planszowe jest to, iż nawet, gdy minie już rok, który wskazywały, to można wykorzystać je po prostu jako obrazek np. oprawiając je w ramkę i wieszając na ścianie. Druk kalendarzy planszowych w firmie Jotan stoi na najwyższym poziomie, więc jakość oferowanych wydruków w pełni pozwala na umieszczenie fotografii zdobiącej niegdyś kalendarz planszowy w ramce, aby dalej mogła przywoływać miłe skojarzenia i. motywować do działania.

Firma Jotan – druk kalendarzy planszowych najwyższej jakości  

Kalendarze planszowe, panoramiczne, trójdzielne czy książkowe – firma Jotan oferuje je wszystkie i wiele więcej. Działające od wielu lat na rynku wydawniczym przedsiębiorstwo Jotan to producent oferujący druk kalendarzy planszowych i wielu innych ich rodzajów kierując się zarówno najwyższą jakością wykonania, jak również terminowością realizacji zleceń. Świetnym potwierdzeniem tego jest fakt, iż firma posiada własne studio graficzne, drukarnię i introligatornię, aby zapewnić jak najwyższą jakość w jak najkorzystniejszych cenach. Ponadto nie tylko planszowe kalendarze  dostępne są w bogatej ofercie wzorów do wyboru – bogaty wachlarz szablonów obejmuje także kalendarze jedno czy trójdzielne. Kalendarz planszowy może być praktyczną, tanią i ładną dekoracją biura, która umili pracownikom zajmowanie się swoimi obowiązkami. Pełną ofertę kalendarzy planszowych znaleźć można pod adresem: https://www.jotan.pl/kategoria-produktu/kalendarze-planszowe.

Redakcja martino-meble.pl